Zet Yapı Ürünleri

Zet Yapı Ürünleri Firma Bilgileri
Zet Yapı Ürünleri
1998 yılında faaliyetine başlayan firmamız, dinamik yapısı, yaratıcı ve tecrübeli kadrosu ile çok kısa zamanda sektörde etkin bir yer edinmiştir.

Firmamız projelerinde özenli çalışmayı ivedi olarak gerçekleştirebilen hizmet anlayışı ile sizlere layık olmaya çalışmaktadır. Ayrıca iç ve dış piyasalarda araştırmacı ruhu ile yeni oluşumları bünyesinde toplayarak başarılar elde etmektedir.

ZET YAPI olarak ilkemiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

ZET YAPI ÜRÜNLERİ İNŞ. TİC. A.Ş.
Ürün ve Hizmetleri: Polikarbonat Levhalar (Bayer Sheet Europe),Işık, Hava, Duman, Çatı Kapakları (Essmann),Alüminyum Kompoze Levhalar, Akrilik (Pleksi) Levhalar,Teleskopik Havuz Sistemleri, UCS Açkı Mekanizmaları, Alüminyum Profil ve Levhalar
Firmanın bulunduğu il: İstanbul
Ana faaliyet alanı: Çatı
Adres: Hürriyet Mah. Eğitim Sok. No:16 Çağlayan / İstanbul
Telefon: 0 212 224 21 10
Cep Telefonu:
E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir
Paylaşın
Facebook Twitter FriendFeed
Çatı hakkında yazılar
Yazın gelmesi ve sıcak havaların bastırması ile havalandırma kapaklarını mercek altına aldık
Lodoslu havalarda yaşanan baca zehirlenmelerine karşı dikkat etmeniz gerekenleri araştırdık
Dekoratif görüntüleri, yalıtım özellikleri ve kolay montaj ve temizlenebilirlik gibi özellikleri ile sandviç paneller çatılarda popüler tercih.
Çatılarda ve zeminlerde drenaj uygulamaları için sifonik sistemler uzun vadede ekonomik ve avantajlı sistemler olarak konvansiyonel sistemlerin yerini alıyor.
Geniş bir kullanım alanına sahip olan polikarbonat levhalar diğer kaplama malzemelerine göre avantajlı olmalarının yanı sıra yapılar için aydınlık ve şık çözümler sunuyor
Siz de firmanızı ücretsiz olarak rehberimize kaydedebilirsiniz.
Firma eklemek için tıklayınız.
Sitemizde yer alan Firma Bilgileri kullanıcılar tarafından sitemize girilmektedir. Sitede yer alan firma bilgilerinin doğruluğunu taahhüt edemiyoruz, firma bilgilerinde yer alan hatalardan sitemiz sorumlu değildir. Bu firma bilgileri ile ilgili bir hata veya kötüye kullanım olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize iletişim sayfamızdan bildiriniz. Eğer bu sayfada yer alan firma sahibiyseniz ve firma bilgileriniz sitemize isteğiniz dışında girilmiş ise lütfen bize İletişim sayfamızdan e-posta atınız. Firma bilgileriniz isteğinize göre silinecek veya revize edilecektir.
Facebook Twitter FriendFeed Sık kullanılanlara ekleyin
yorum Arama
popüler İllere Göre Firma Rehberi