Hitit Yalıtım ve Yapı Malzemeleri

Hitit Yalıtım ve Yapı Malzemeleri Firma Bilgileri
Hitit Yalıtım ve Yapı Malzemeleri San. ve Tic.Ltd.Şti ; yalıtım malzemeleri sektöründe artan talebe karşı alternatif kuruluş olarak EPS ( Expanded polystyren ) (Genleştirilmiş Polistren ) Yalıtım malzemeleri üretimine toplam 17.000 m2.lik açık ve 2.700 m2.lik kapalı alan üzerinde 2007 yılında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde başlamıştır.

Hitit Yalıtım; Binalarda ısınma amaçlı kullanılan enerjinin verimli ve etkin kullanılması, enerji tüketiminin azaltılarak çevre kirliliğinin azaltılmasına da katkıda bulunulması ve ısıl konforun sağlanmasıyla sağlıklı yaşam koşullarının sağlanmasını kendisine amaç edinmiştir.

Ürün yelpazemizde bulunan hafif yapı elemanı ' EPS Asmolen ' lerle ; binalardaki döşeme yükünün azalması sonucunda, depreme karşı mukavemetinin artırılması ile güvenli yapıların oluşmasında katkıda bulunan Hitit Yalıtım, toplumsal sorumluluğnu yerine getirerek sağlıklı yaşam koşulları oluşturma misyonunu desteklemektedir.

Binalarda yalıtım ve mantolama sisteminin önem kazandığı son yıllarda, yalıtım malzemelerine olan talebin karşılanması ve ülke ekonomisine katkıda bulunulmasıda şirketimizin amaçları arasındadır.

En yeni ve ileri üretim teknolojileri kullanılarak üretilen ürünlerimiz ; kalite yönetim sistemleri kapsamında bulunan etkin üretim ve labaratuvar kontrolleri sonucunda kullanıma sunulmaktadır.

Isı yalıtımında mükemmel sonuşlar sağlayan EPS' nin üstün avantajlarının sunulduğu board, asmolen, levha ve panel' den oluşan ürün yelpazemizi, sürekli yenilenen üretim teknolojilerinin takibi ile artırarak, farklı v eyeni ürünlerin sizlere sunulması HİTİT YALITIM olarak her zaman hedeflerimiz arasında yer alacaktır.
Ürün ve Hizmetleri: TAVAN DEKOR KAPLAMA, YENİ CEPHE KAPLAMALARI, ISI YALITIMI, ASMOLEN, SÖVELER, DENİZLİKLER, KAT SİLMELERİ, AMBALAJ
Firmanın bulunduğu il: Çorum
Ana faaliyet alanı: Isı Yalıtımı ve İzolasyon
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No: 6 / Çorum
Telefon: +90 364 254 95 50 Fax: +90 364 254 95 57
Cep Telefonu:
Web Sayfası:
E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir
Paylaşın
Facebook Twitter FriendFeed
Isı Yalıtımı ve İzolasyon hakkında yazılar
Mantolama hakkında merak edilenler ve ısı yalıtım uygulamalarında dikkat etmeniz gerekenleri araştırdık
Ponza taşı; yüksek ısı ve ses izolasyonu, düşük birim hacim ağırlığı ve depreme karşı elastikiyeti nedeniyle inşaat sektöründe tuğlaya rakip oluyor
Multiplan ve Dow'un ürettiği Thermoplastic Olefins (TPO) Çatı Membranları, çatılarda mükemmel Su yalıtımı, yenilenebilir Enerji üretimi sağlıyor ve Sera gazı emisyonunu azaltmaya yardım ediyor
Türkiye'nin enerjiye olan ihtiyacı 2020'de yüzde 160 oranında artacak, 2017 Yılına kadar eski binaların da ısı yalıtımlarının yapılması şart
Filli Boya santralİstanbul Enerji Müzesi ve açık alanlarında gerçekleştirilecek santralistanbul Enerji Haftasına sponsor oldu.
Siz de firmanızı ücretsiz olarak rehberimize kaydedebilirsiniz.
Firma eklemek için tıklayınız.
Sitemizde yer alan Firma Bilgileri kullanıcılar tarafından sitemize girilmektedir. Sitede yer alan firma bilgilerinin doğruluğunu taahhüt edemiyoruz, firma bilgilerinde yer alan hatalardan sitemiz sorumlu değildir. Bu firma bilgileri ile ilgili bir hata veya kötüye kullanım olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize iletişim sayfamızdan bildiriniz. Eğer bu sayfada yer alan firma sahibiyseniz ve firma bilgileriniz sitemize isteğiniz dışında girilmiş ise lütfen bize İletişim sayfamızdan e-posta atınız. Firma bilgileriniz isteğinize göre silinecek veya revize edilecektir.
Facebook Twitter FriendFeed Sık kullanılanlara ekleyin
yorum Arama
popüler İllere Göre Firma Rehberi