2011 yaz modası hasır ve bambu


Yaz bu sene geç gelse de yaz modası çoktan evlerde yerini aldı. Yazın olmazsa olmaz mobilya modasında hasır ve bambu kullanımı göze çarpıyor. Hasır, keten ve bambunun kullanıldığı mobilyalar, tatil yörelerinde bulunmasanız da evinize denizi ve güneşi taşıyorlar.

Hasır ve Bambu Mobilya

Hasır ve Bambu yazın vazgeçilmezleri


Hasır ve bambudan oluşan modeller rengarenk keten kumaşlarla kombine edilerek evinize uyum sağlıyorlar. Açık alan, bahçe, havuz başı, balkon, teras vb. alanların dışında artık ev içinde de yer bulan bambu ve hasır mobilyalar, rahat tarzları, doğallıkları ve esneklikleriyle kullanıldıkları alana farklılık katıyorlar.

Hasır ve Bambu Mobilya

Hasır ve Bambu her amaç için özelleştirilebiliyorlar


Dış alan kullanımında da yüksek dayanıklılık ve kolay kullanım sunan hasır ve bambu mobilyalar kullandığınız alanı kolayca farklılaştırıyorlar.
Koltuk, sandalye, şezlong, masa, sehpa, salıncak, sepet, kanepe, şemsiye vb. aklınıza gelebilecek her türlü mobilyada uygulanabilen bambu ve hasır, doğal toprak tonlarıyla olduğu kadar ağaç tonlarıyla da sınırsız renk alternatifi yaratmanızı sağlamaktalar.

Hasır ve Bambu Mobilya

Hasır ve Bambu, dış veya iç mekan fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabiliyor


Hasır ve bambu mobilyalarla kombine edilen keten minderler her sezon kendinize farklı bir mobilya deneyimi yaşatmanızı da ucuz yoldan mümkün kılmaktalar.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir