3 boyutlu dekorasyon yazılımı


CmyCasa.com’dan 3 boyutlu online oda tasarım yazılımı bir çok olanak sunuyor. Flash tabanlı çalışan yazılımla internet üzerinden oda dekorasyonu yapabiliyorsunuz. Yazılım ile bir çok oda tipi seçebiliyor bu odalar içine istediğiniz ürünleri döşeyebiliyorsunuz. Üstelik tüm ürünlerin fiyatlarını görerek kıyaslama yapma imkanınız da var. CmyCasa bu yazılımla ücretsiz hizmet veriyor ve dekorasyon firmaları ile işbirliği yaparak farklı firmaların ürünlerini bu yazılımla tanıtabilmelerine imkan veriyor.

CmyCasa’nın online dekorasyon yazılımı ile dekore ettiğiniz odaları 3 boyutlu olarak görebiliyor, hazırladığınız odanın seçtiğiniz ürünlerle son fotoğrafını alarak, bilgisayarınıza indirebiliyor ve paylaşım sitelerinde paylaşabiliyorsunuz.

Yazılımda oturma odası, ev ofis, çocuk odası, mutfak, banyo, yatak odası gibi seçenekler mevcut. Üstelik odanızın zemin planını da yazılıma yüklemek mümkün. Seçtiğiniz oda içerisine bir çok dekorasyon objesi ve mobilya yerleştirebiliyor seçtiğiniz ürünlerin toplam fiyatlarını görebiliyorsunuz.

Online Dekorasyon

Online Dekorasyon

http://www.cmycasa.com/
Do it your self web sitesi de sitelerinde bu uygulamayı kullanıyor.
http://www.doityourself.com/room-designer/

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir