Abm Akyol İnşaat

Abm Akyol İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti.

Akyol Ticaret ismiyle 1985 yılında hırdavat ve kereste satışı ile başladığımız ticari hayata 1994 yılında işletmede değişiklik yaparak ABMAKYOL inş.Tur.Tic ve San. Ltd. Şti. adı altında ticari hayatımıza devam ettik.1994 yılında gelecek gördüğümüz boya sektörüne kereste ve hırdavat ticaretini bırakarak başladık.Bu sektörde inşaat sektörünün bir kolu olduğu için zorlamadan mevcut müşteri portföyümizle çıktığımız pazarda heryıl yeni müşterilerin katılmasıyla daha da geliştik.1995 yılında kardeşim Bülent Akyol8217;un aramıza katılması ile daha aktif hale geçtik.1997 yılında babamız Mehmet Akyol, şirket hisselerini kardeşim Bülen Akyol’a devrederek ticari hayattan çekildi.Bundan sonraki çalışmaları kardeşimle birlikte şirket içerisinde görev dağılımı yaparak götürmeye başladık.Bu sektötdeki 24 yıllık bir geçmişe sahip olan tecrubeli kadromuzla kusursuz hizmeti ilke edindik.

Boya sektörüne girdiğimiz 1984 yılından beri farklı firmaların ürünlerini pazarladıktan sonra istikrarı bugünkü çalıştığımız firmada yakaldık.Müteferrik alışlar yaparken 1999 yılında önce uygulama bayiliğini daha sonra 2002 yılında toptancı bayiliğini alarak ticari hayatımıza devam ettik.

2002 yılının Ağustos ayında KALETERASİT- KALEKİM firmasının yapı kimyasalları, boyaları, cephe kaplamaları, sıva ve mantolama malzemeleri dağıtıcı bayiliğini alarak ürünlerin dağıtımına başlamıştır.

Bunun yanı sıra ahşap boyaları ile ilgili sentetik, selülozik, Ahşap emprenye ve ithal boya, verniklerini de pazarlayarak müşterilerine hizmet
vermekte olup; ABM AKYOL firması sektöründe hizmet konusunda Antalya ; Burdur lsparta ve ilçelerinde önde gelen firmalarından birisidir.

2004 yılının Nisan ayında KALECOLOR markalı ürünlerin pazara sunulması ile pazarladığımız ürün yelpazesi genişlemiştir. İthal ahşap boyalar ve emprenye malzemelerinde PROTİM SOLİGNUM İngiliz patentli ürünleri de pazarlamaktadır.

Ürün ve Hizmetleri: kale, kalecolor, solignum timbertone, kale mutfak, kalebodur, kalekim, mantolama, mavikale, nano plazma ısıtıcı

Firmanın bulunduğu il: Antalya

Ana faaliyet alanı: Isı Yalıtımı ve İzolasyon

Adres: Sedir mah. Akın cad. Abm Akyol Plaza No:40 Muratpaşa / Antalya

Telefon: 02423341314

Cep Telefonu:

Web Sayfası: http://www.abmakyol.com

E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir