Bauhaus’tan 5 yıl garanti


BAUHAUS tüm elektrikli ve motorlu cihazlara, akü, pil, fluoresan ve kullanımda yıpranan parçalar hariç, satın alma tarihinden itibaren 5 yıl süreyle garanti veriyor. Garanti süresi içerisinde bir cihazda kusur ortaya çıkması halinde, BAUHAUS kendi tercihine bağlı olarak ya kusuru gideriyor (tamir), değiştirme yoluyla başka bir cihaz tedarik ediyor ya da cihazın iadesi karşılığında satın alma bedelini iade ediyor.

Yeşil yapraklı , çiçeksiz bitkiler için de 1 Yıl Garanti veren firma, BAUHAUS’da satışa sunulan ürünlerden herhangi birini (aynısını) başka bir zincir marketten daha ucuza bulabildiğinizi, en fazla 30 gün öncesine ait orjinal fatura veya fiş ile belgelediğinizde, aynı üründen bir adet ibraz ettiğiniz fiyattan %12 daha ucuza veriyor.

Bauhaus web sitesinde yer alan garanti bilgilerinde şu detaylar belirtilmiş.

“Kullanım sırasında olağan olan yıpranmalardan, cihaza hatalı muamele edilmesinden ya da bakım eksikliğinden kaynaklanan ya da satın alma sırasında müşteri tarafından bilinen kusur ve yıpranma belirtileri garanti kapsamı dışındadır. Müşteri cihazın muhafazasını açtığı ya da açtırdığı an garanti sona erer.
Garantiye dayalı hak talepleri müşteri tarafından satın alma tarihinden itibaren 5 yıl içerisinde cihaz ve kasa fişi ibraz edilmek suretiyle herhangi bir BAUHAUS marketine yapılabilir.
Alıcının yasal güvence hakları garantiden etkilenmez.”

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir