Doğtaş Mobilya’ya en çok güvenilen marka ödülü


Mobilya sektöründe 39 yıldır faaliyet gösteren Doğtaş Mobilya, mutlak müşteri memnuniyeti anlayışında gösterdiği başarılı performansını satış sonrası hizmete de taşımaya devam ediyor. Özellikle tasarımların özgünlüğü ve kalitenin sorulduğu; Tüketici Akademisi tarafından gerçekleştirilen anketlerin sonucunda “Kalitesine En Çok Güvenilen Marka” ödülüne layık görülen Doğtaş Mobilya Tüketici Akademisi’nin “Markaların Tüketiciler Üzerindeki Etkileri” konulu 2 aşamalı araştırmasında ise tüketicilerin yanıtlarıyla, ‘en çok hatırlanan markalar’ arasında da yer aldı.

Hologramlı Etiket uygulamasını başlatan Doğtaş Mobilya, 2008 senesinden bu yana bütün Özel Seri Yemek/Yatak ve Genç Odası modellerini tamı tamına 7 yıl garanti kapsamında müşterilerine sunuyor. Doğtaş Yatakları da 25 yıla uzanan sürelerde garanti altında tüketiciyle buluşuyor.

Ar-Ge ve tasarım çalışmalarına verdiği önem sayesinde ürün gamını günden güne geliştiren Doğtaş, bu uzun garanti süreleriyle mobilya endüstrisinde yeni bir dönem başlatıyor.

Doğtaş Mobilya, Türk Standartları Enstitüsü tarafından mobilya sektöründe ilk defa verilen “TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi” almaya hak kazandı ve bu belgeye sahip iki kuruluştan biri oldu.

Ürün kalitesine verdiği büyük önemi işlevsel detaylarla pekiştiren ve birbirinden özgün tasarımlara hayat veren Doğtaş bu yıl da İMOB’dan Tasarım Ödülü ile döndü.Ödül kazanan modeli Reflecto Tv Ünitesi. Türkiye’de ilk olarak kullanılan dokunmatik led sistemli aydınlatma, karakteristik özelliği sayesinde TV önüne geldiğinde bile kesintisiz görüntü sağlayan camlı sürgülü kapak sistemi ve daha fazlasıyla Doğtaş da yerini aldı.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir