DÜFA duvarlara ipek dokusu kazandırıyor


DÜFA 2011 renk alternatiflerinin tamamını barındıran yeni boyası Ultra Silikonlu İpek Mat ile duvarlara ipeksi bir dokunuş kazandırıyor.
Kış aylarının bitmesiyle gelecek seneye hazırlanmak isteyenler için tadilat döneminin başladığı günlerde tanıtılan duvar boyası serisi, geniş renk yelpazesi ile güncel ev modasına uyum sağlıyor.

Yüksek kaliteli ve ipeksi mat görünümlü, dekoratif, silinebilir, kokusuz ve su bazlı olan son kat duvar boyası Ultra Silikonlu İpek Mat, DÜFA mix renklendirme sistemiyle doğada bulunan bütün renkleri duvarınıza taşıyor.

Örtücülüğü yüksek yeni boya serisi, yüzeye mükemmel bir biçimde yapışarak kolay uygulanır, küf ve mantar oluşumuna da dirençlidir.
Aklirik esaslı ve silikon katkısı yüksek olan Ultra Silikonlu İpek Mat, dekoratif iç cephe su bazlı son kat duvar boyası olarak kullanılır.
Silikon katkısı sayesinde silinebilen boya, yüksek örtücülüğe sahip olmakla birlikte her türlü yüzeyde kolaylıkla uygulanabilir.
Kuru, temiz ve tozdan arındırılan yüzeye macun iç cephe ile düzleştirme işlemi uygulandıktan sonra boya sarfiyatını azaltmak için aklirik ötrücü astar veya aklirik şeffaf astar üzerine kullanılması tavsiye edilen Ultra Silikonlu İpek Mat‘a 30 dakika sonra dokunulabilir. Tam kuruma süresi ise 24 saattir.
Yüzeye bağlı olarak tek katta 15-18 m2/lt sarfiyat değerine sahiptir.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir