Dumankaya Konsept Halkalı


Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Dumankaya İnşaat, 1963 yılından beri pek çok konut projesine imza atıyor. Kartal’ın “landmark projesi” Dumankaya Vizyon, Flex Ataşehir, Adres, Dumankaya Dizayn, Dumankaya Modern, Adres Lobi ve İstanbul’un ilk üçüz kulesi olacak olan İkon, Dumankaya’nın inşaatı devam eden yaşam merkezleri arasındadır. Dumankaya 2010 yılı içinde Dumankaya Dizayn, Dumankaya Modern, Adres Lobi, Dumankaya Cadde ve Dumankaya Flex Kurtköy projelerini satışa sunan firma yatırımlarına Dumankaya Konsept Halkalı projesini ekledi.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Avrupa yakasındaki yatırımlarına bir yenisini ekleyerek hayata geçireceği Dumankaya Konsept Halkalı projesi yoğun bir ilgi ile karşılaştı. 18 Ağustos 2011 Perşembe gününden itibaren başlayan ön taleplere Dumankaya web sayfası ve çağrı merkezi üzerinden 2300 talep başvurusu yapıldı.

Dumankaya Konsept Halkalı projesi toplam 793 rezidans daire ve 20 adet villadan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleriyle her kesime ve her bütçeye hitap edecek olan projede 1+1 daireler 55-65 m2, 2+1 daireler 90-130 m2, 3+1 daireler 118-175 m2 ve 4+1 daireler 160-175 m2 büyüklükleri arasında değişen farklı seçenekler ile sunulacak. Sınırlı süre için ön satış fiyatları ortalama 2.300 TL olacak. Ön satış döneminde konut satın alan müşteriler lansman öncesi %10 fiyat avantajından faydalanmış olacaklar.

Dumankaya İnşaat’ın yöneticileri Ali ve Uğur Dumankaya, “Konutta en durgun ay olan ağustosta en iyi satışı yaptık. Bunu döviz ve altındaki ani yükselişe borçluyuz.” diye konuştu.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir