Dumankaya Vizyon Bulvar

Dumankaya İnşaat’ın E-5 Kartal kavşağına sadece 500 metre uzaklıktaki yeni projesi Dumankaya Vizyon Bulvar, Anadoluray Hafif Raylı Sistem Metro Hattı’na yakınlığıyla dikkat çekiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıktaki Vizyon Bulvar, ulaşım konusundaki sıkıntılarınıza son verecek bir konumda yeralıyor.

Dumankaya İnşaat tarafından Nisan 2011’de tamamlanan Vizyon Bulvar, şirketin en prestijli projelerinden birisi olarak tanımlanıyor. 350 rezidans daireden oluşan Vizyon Bulvar, 50 metrekareden 5 bin 500 metrekareye kadar ticari alanlara da ev sahipliği yapıyor. 4.1 metreye ulaşan kat yükseklikleri ve 8 metre kolon aralıklarıyla ofis katları shell and core olarak iç dekorsayona hazır bulunuyor.

Dumankaya Vizyon Bulvar

Dumankaya İnşaat Vizyon Bulvar Projesi


Ticari alanlar ve rezidanslardan oluşan Dumankaya Vizyon Bulvar Projesi, profesyonel bina yönetimine, gösterişli bir ana girişe, resepsiyona, 7 gün 24 saat güvenlik hizmetine, kapalı otoparka, vale servisine, oto kuaförüne, ofislere de hizmet verebilen kafe ve restoranlara, lostraya, kuru temizlemeye ve alışveriş mağazalarına sahip.
Anadolu yakasında yeralan Dumankaya Vizyon Bulvar‘da fiyatlar 266.000-1.106.000TL arasında değişmekte.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir