DYO’dan nano teknolojiye sahip boya Dyojen


DYO‘un hybrid teknolojiye sahip nano teknoloji ürünü boyası Dyojen, lekelere karşı savaş açıyor. DYO Dyojen, silinebilme özelliğiyle diğer silinebilir boyalardan ayrılıyor. Sıvı lekelerinde lekeyi hiç tutmayan, iz bırakmadan silinebilen Dyojen, temizlik sonrası parlamalara da mahal vermiyor.

Dyojen iç cepheler için önemli bir avantaj sunarken ev hanımlarının da işini kolay temizlenebilme özelliğiyle kolaylaştırıyor.
Dyojen ile boyanmış iç cephe duvarlarında meydana gelebilecek ruj, kalem, kahve, ketçap, şarap, çay vb. çıkarılması güç lekelerin bile kolaylıkla temizlenebilmesi, boya alışkanlıklarını değiştirecek cinsten.

DYO 205 Dyojen

DYO Dyojen


Soft mat iç cephe boyası 205 Dyojen, su bazlı akrilik, pu emülsiyon esaslı dekoratif iç cephe boyalarında son kat olarak uygulanıyor. Binaların iç yüzeyleri başta olmak üzere her türlü duvarda kullanılabilen Dyojen, +5 C°’nin üzerindeki yüzey sıcaklıklarında uygulanabilmekte.
Tek katta yüzey özelliğine bağlı olarak 1 L ile 14-18 m2, 1 kg ile 11-14 m2 boyanmasına olanak tanıyan DYO Dyojen, astardan 24 saat sonra fırça veya rulo ile en az 2 kat olmak üzere uygulanmakta. Katlar arasında ise 6 saat beklenmesi tavsiye ediliyor.
Kokusuz özelliği ile insan ve çevre dostu olan DYO Dyojen, yüksek örtme gücüne sahip olmakla kalmayıp yüksek aşınma direnci sağlar. Küfe karşı dayanıklı boya, fırça ve rulo izide bırakmamakta. 

1 Yorum : “DYO’dan nano teknolojiye sahip boya Dyojen”
  1. miay ::

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir