Ege Vitrifiye’den Aquasave


Ege Seramik klozetlerinde 4 litre, hela taşlarında ise 5 litre ile etkin temizlik sağlayan TSE onaylı ilk ve tek su tasarruf sistemi olan Aquasave ortalama bir evde 7.3 tona yakın su tasarrufu sağlayabiliyor.

Aquasave, yıllardır pazara lanse edilen ve sadece iç takımla sağlanan daha az su tüketen sistemlerden farklı, az su kullanarak temizlik sağlanmadığı diğer sistemlerde, rezervuardaki su tekrar boşaltılarak gereğinden fazla su kullanılıyor. Ege Seramik tarafından tasarlanan Aquasave özellikli klozetler suyu yönlendirmeye yarayan özel ring sistemi ve kirli suyun hızla tahliye edilmesine yarayan özel sifon yapısı sayesinde 6 litre yerine 4 litre su ile etkin temizlik sağlıyor.

Aquasave özellikli klozetler rezervuarları içerisinde 4 litre su seviyesi işaretlenmiş durumda. Tasarruf için Kullanılacak rezervuar iç takımlarının 4 litre su akıtacak şekilde ayarlanması gerekiyor. Helâ taşları ile kullanılacak rezervuar sistemlerinde ise rezervuarın 5 litre su akıtacak şekilde ayarlanması gerekiyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir