Ege Vitrifiye’den yüksek basınçlı döküm teknolojisi


Duvara tam dayalı klozet ve hela taşından sonra, ürün kalitesi ile fiyat dengesini optimum seviyede sağlayan Yüksek Basınçlı Döküm Teknolojisi ile pisuvar üretimi başarı ile sağlandı. Bu sayede yeterli kapasite ve rekabet şartlarını zorlayabilecek verimli üretim sağlanmış oldu.

Olympos pisuvar serisi duvardan ve üstten temiz su girişli kullanılabiliyor. Pisuvarların tamamlayıcısı ara bölme ise estetik ve geniş yüzeyli tasarımı ile fonksiyonel kullanım sağlıyor. 1994 yılında İzmir’in Kemalpaşa İlçesi sınırları içinde kurulan Ege Vitrifiye Fabrikası Üretiminin % 86’sını Vitrifiye üretim teknolojisinde gelinen en son nokta olan; Yüksek Basınçlı Döküm Tekniği ile yapıyor.

Ege Vitrifiye 15-19 Mart 2011 Tarihlerinde ISH Fuarındaydı, Dünyadaki en önemli armatür vitrifiye fuarlarından olan ISH 2011 VİTRİFİYE FUARI 15-19 Mart 2011 tarihlerinde Almanya/Frankfurt’da gerçekleşti.

Unicera Fuarı’nda proje çözümlerine ağırlık verdiği yeni ürün çalışmalarını sektörün beğenisine sunan firma standında göze çarpan yeni ürünlerden Likya Duvara tam dayalı klozet seçeneğinde öne çıkan en önemli özellik 4 litre su ile tam temizlik sağlaması. Tyana, Teos, Lagina ve Trisa serisine dahil edilen 6 yeni tezgah üstü mobilya lavaboları ve Pınara serisine dahil edilen dikdörtgen tezgah altı lavabo seçenekleri banyo mobilyası uyumlu ürün grubundaki yeni seçenekler olarak göze çarptı.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir