Elektrik ve aydınlatma sektörü 4. Lighttech Fuarı’nda buluşuyor


Lighttech 2011 / 4. Uluslararası Elektrik, Aydınlatma ve Tesisat Fuarı Türkiye’nin ilk yurtdışı fuar kuruluşlarından biri olan Senexpo Uluslararası Fuarcılık tarafından 31 Mart- 03 Nisan 2011 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Yeni teknolojilerin ve farklı tasarımların bir arada olacağı Lighttech 2011‘de, şehir, meydan, yol, bahçe, havuz aydınlatma çözümleri ile aydınlatma ve dekorasyon ihtiyacına karşılık gelen her türlü iç ve dış aydınlatma ürünü sergilenecek.

Lighttech 2010 Fuar’ına bir önceki yıla göre yerli ve yabancı ziyaretçi sayısındaki yüzde yüze varan artışla 55 farklı ülkeden 1486’sı yabancı olmak üzere 23.118 kişi katıldı. Elektrik ve aydınlatma sektörünün öncü firmalarının katılımcı olarak bulunduğu fuar 7000 m2’nin üzerinde gerçekleşti. Yurtdışı ve yurtiçinden profesyonel alıcılar tarafından ziyaret edilen fuarda birçok firma yeni işbirlikleri için anlaşmalar imzalarken, katılımcıların tamamına yakını bir sonraki yıl için yerlerini ayırttı. Fuar, TETESFED, EMO, İç Mimarlar Odası İstanbul Şubesi, Avize İmalatçıları ve Satıcıları Odası desteğiyle düzenlendi.

Fuar Bilgileri:
Ziyaret Saatleri
31 Mart – 3 Nisan 2011 10:00 – 19:00 (ziyaretçiler için)
31 Mart – 3 Nisan 2011 09:30 – 19:30 (katılımcılar için)
CNR EXPO FUAR ALANI SALON 1-2

AYDINLATMA VE TEKNOLOJİLERİ

AYDINLATMA ARMATÜRLERİ AVİZE VE IŞIK SİSTEMLERİ:
Avizeler, Armatürler, Aplikler, Masa Lambaları, Lambaderler Her Tür Aydınlatma Projektör, Kristal Lambalar, Abajur, Avize Camları .
AYDINLATMA SİSTEMLERİ:
Konut, Bahçe, Dış Mekan, Arazi Aydınlatmaları, Yol, Cadde ve Trafik Aydınlatmaları, Güvenlik, Acil Durum, Yönlendirme Aydınlatmaları, Havuz ve Su Altı Aydınlatmaları, Özel Aydınlatma, Açıkhava Aydınlatmaları, Projektör Aydınlatma, Hareket Sensörlü Lambalar.
AYDINLATMA EKİPMANLARI:
Aksesuar ve Parçaları, Tasarruf Ampulleri.
AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ:
Elektronik Parçaları.
ELEKTRİK&TESİSAT VE TEKNOLOJİLERİ:
Döşeme, Kanal ve Dağıtım Sistemleri, Balastlar, Tesisat Teknoloji ve Koruma Sistemleri, Elektrik Tertibatı Döşeme Malzemeleri, Şalter-Priz, Anahtar Grubu ve Fiş, Montaj Malzemeleri, Koruma Sistemleri, Sigortalar, Sayaçlar ve Zaman Kaydetme Elemanları, İletkenler ve Anahtarlama Ekipmanları, Kablo-Tel, Yalıtımlar, Elektrik Tesisatları ile İlgili Her Türlü Malzemeler, Butonlar, Sviçler ve Sinyal Lambaları, Kontaktörler, Elektrik Panoları.

GÜÇ TEKNOLOJİLERİ:
Enerji Üretim-İletim ve Dağıtım Elemanları, Elektrik Motorları, Jeneratör, UPS, Güç Kaynakları, Alternatif Enerji, Güneş-Rüzgar Enerjisi, Elektrik Enerji Otomasyonu, Transformatör, Şalt Cihazlar.

LED TEKNOLOJİLERİ:
LED Aydınlatma, Neon Aydınlatma, Trafik Sinyalleri, LED Göstergeler, LED Tabelaları, LED Arka Plan Aydınlatma, LED Mimari Aydınlatma, LED Ampüller, LED Çipler, LED Modüller, LD(Lazer Diyotları), Komponentler, Water.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir