Emsan


1973 yılında Denizli’de emaye mutfak ürünleri üretimi yapmak üzere faaliyete geçen ve daha sonra çelik tencere ve tava üretimiyle adını duyuran Emsan, yeni yapılanma çerçevesinde 2009 Aralık ayından itibaren ürün yelpazesini yenileme ve bayi ağı çalışmalarını başlattı. 2011 sonunda 1500 bayi sayısı ve 1800 satış noktası hedefleyen firma bugün yan sanayisi ile birlikte yaklaşık 1400 kişiye istihdam sağlıyor.

Yemekteyiz programının sponsoru Karaca tarafından 2008 yılı içerisinde satın alınan Emsan, paslanmaz çelik, çaydanlık, çatal kaşık setlerinin yanı sıra varlığını porselen yemek takımı ve masa tekstilinde de sürdürecek.

Emsan, emsan.com.tr/yarisma adresinden ve Facebook üzerinden gerçekleştirdiği ‘Hem Sana Hem Bana’ sitesi ile 7 günlük 4 periyot halinde çeşitli sorular hazırlayarak kazananlara hediyeler veriyor. Siz de şansınızı deneyebilirsiniz.

Emsan’ın züccaciye alanındaki ürün serilerinden Quadrus Mozaik kahvaltı seti, IVORY porselen grubu, Mirage çatal- kaşık-bıçak seti, ELMA Tencere Seti ürünleri dikkat çekiyor.

İnternet üzerinde online satış mağazasına da sahip olan firmanın satışa sunduğu ürün grupları ise şunlar:
PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜNLER
YEMEK TAKIMLARI
ÇAYDANLIK CEZVE SETLERİ
KAHVALTI TAKIMLARI
YANMAZ YAPIŞMAZ ÜRÜNLER
ÇATAL KAŞIK BIÇAK SETLERİ
CAM BARDAK SETLERİ

50’si büyük ölçekli olmak üzere demir-çelik, alüminyum ve bakırdan üretilen mutfak eşyası sektöründe yaklaşık 200 firma faaliyet gösteriyor.

1 Yorum : “Emsan”
  1. miay ::

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir