Etiket Mobilya Ankara

İmalattan halka kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla yanınızdayız.
İstediğiniz rengi ve modeli siz seçin bizler yerinize uygun üretelim.
İmal edenin malzemesine değil sizin evinize uygunu yapalım.

Firma olarak evinizdeki tüm mobilyalar üzerine istediginiz model ürünlerin imalatını yapabilmekteyiz. Vestiyer portmanto banyo dolabı mutfak dolabı sürgülü dolap çamaşır makinası dolabı ayakkabılık vs.. aklınıza ne gelirse özel üretim anahtar teslimi işler çıkarmaktayız. Fiyat konusunda mağazalarda sergilenen ürünlerden daha uygun fiyatlar vererek sizlere yardımcı olabiliriz.
Ölçülerine göre ve özel istekleriniz doğrultusunda özel üretim profil kapak, membran kapak, pvc kapak akrilüx kapak mutfak dolabı ihtiyaçlarınızda kendi imalathanemizde yüksek işcilik ve ürün kalitesi hedef alınarak üretilir.
Ürünlerimiz;
Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları, Vestiyer, Raydolap, Amerikan Panel Kapı,Çocuk Odası, Ranza,Kitaplık, Çalışma Masası, İsteğe Özel İmalat Dolaplar
Toki Konutlarına Uygun Vestiyer, Yüklük, Gömme Dolaplar.
Kaliteli Malzeme
Özenli İşçilik
Gününde Teslim
Uygun Fiyat
Evinizinyükünü taşıyan dolaplarınız, sizin için ne kadar önem taşıyor, uzunca bir süre kullanmayı planladığınız dolaplar beklentilerinizi karşılıyor mu?
Size özel planlanmış, detaylarınıza önem veren bir dolap tasarımı hayatınızı kolaylaştıracak, yaşam alanlarınızdaki konforu yükselecektir.
Dilediğiniz kadar dolap rafı sizin belirleyeceğiniz raf aralıkları, size özel çekmece planlamaları ve en önemlisi yerinize uygun imalat ve renk seçenekleriyle yaratıcı çözümler sunuyoruz.
Bırakın hiçbir yere sığdıramadığınız bavullar, yerini beğenmeyip sık sık devrilen ütü masası, yazlık, kışlık elbiseleriniz, bir yere sığdıramadığınız ayakkabılarınız bizim sorunumuz olsun.
Siz önceliklerinize karar verin, biz size özel dolaplar üretelim.

Ürün ve Hizmetleri: mutfak dolaplar ray dolaplar vestiyerler banyo dolapları çocuk odaları amerikan panel kapı yüklük dolapları…

Firmanın bulunduğu il: Ankara

Ana faaliyet alanı: Mobilya

Adres: aliersoy mah kına sok 78/3 siteler ankara / Ankara

Telefon: 03123484989

Cep Telefonu: 05063684537-05323606959

Web Sayfası: http://www.etiketmobilya.com

E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir

Kayıt eden kullanıcı: etiketmobilya – Kullanıcıya mesaj gönder

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir