Etiket Mobilya Mutfak Dolapları

İmalattan halka kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla yanınızdayız.
İstediğiniz rengi ve modeli siz seçin bizler yerinize uygun üretelim.
İmal edenin malzemesine değil sizin evinize uygunu yapalım.

Firma olarak evinizdeki tüm mobilyalar üzerine istediginiz model ürünlerin imalatını yapabilmekteyiz. Vestiyer portmanto banyo dolabı mutfak dolabı sürgülü dolap çamaşır makinası dolabı ayakkabılık vs.. aklınıza ne gelirse özel üretim anahtar teslimi işler çıkarmaktayız. Fiyat konusunda mağazalarda sergilenen ürünlerden daha uygun fiyatlar vererek sizlere yardımcı olabiliriz.
Ölçülerine göre ve özel istekleriniz doğrultusunda özel üretim profil kapak, membran kapak, pvc kapak akrilüx kapak mutfak dolabı ihtiyaçlarınızda kendi imalathanemizde yüksek işcilik ve ürün kalitesi hedef alınarak üretilir.

Ürünlerimiz;

Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları, Vestiyer, Raydolap, Amerikan Panel Kapı,Çocuk Odası, Ranza,Kitaplık, Çalışma Masası, İsteğe Özel İmalat Dolaplar

Toki Konutlarına Uygun Vestiyer, Yüklük, Gömme Dolaplar.

Kaliteli Malzeme

Özenli İşçilik

Gününde Teslim

Uygun Fiyat

Evinizin yükünü taşıyan dolaplarınız, sizin için ne kadar önem taşıyor, uzunca bir süre kullanmayı planladığınız dolaplar beklentilerinizi karşılıyor mu?
Size özel planlanmış, detaylarınıza önem veren bir dolap tasarımı hayatınızı kolaylaştıracak, yaşam alanlarınızdaki konforu yükselecektir.

Dilediğiniz kadar dolap rafı sizin belirleyeceğiniz raf aralıkları, size özel çekmece planlamaları ve en önemlisi yerinize uygun imalat ve renk seçenekleriyle yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Bırakın hiçbir yere sığdıramadığınız bavullar, yerini beğenmeyip sık sık devrilen ütü masası, yazlık, kışlık elbiseleriniz, bir yere sığdıramadığınız ayakkabılarınız bizim sorunumuz olsun.

Siz önceliklerinize karar verin, biz size özel dolaplar üretelim.

İlan verenin adı ve soyadı: ETİKET MOBİLYA

İlanın verildiği il: Ankara     İlan Kategorisi: Diğer

Telefon: 03123484989-05063684537

E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir

İlanın verilme tarihi: 28.04.2011 16:57:00

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir