Gaggenau indüksiyonlu ocağı CX 480 ile mutfakta konforu yeniden tanımlıyor


iF Ürün Tasarımı 2011 Ödülü’nün sahibi olan yeni Gaggenau CX 480, kusursuz ve hızlı yemek pişirmenin yanında düşük enerji tüketimiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.
CX 480 yemek pişirirken tüm yüzeyinin indüksiyonlu olmasıyla kullanıcısına her türlü büyüklükteki tava, tencere veya benzeri pişirme aracını kullanma olanağı sağlıyor. Ocak üzerinde istediğiniz yere bırakabileceğiniz ve yerlerini değiştirebileceğiniz 4 tencere veya tava aynı anda kullanılabiliyor.

Gaggenau CX 480 pişirme kaplarını algılayarak sadece dokundukları noktaları ısıtıyor ve herhangi bir yer değişiminde de bunu algılayarak çalışmasını sürdürebiliyor.

Gaggenau CX 480

Gaggenau CX 480


Yüksek teknoloji ürünü CX 480, cam seramik üst yüzeyinin altında 48 adet yan yana dizilmiş ve birbirleriyle çakışmayan bir tasarımla yerleştirilmiş mikro indüktör barındırıyor. Bu tasarım sıradan indüksiyonlu ocakların aksine tüm yüzeyi kullanılabilir kılıyor.
Gaggenau CX 480, kapların şekli, boyutu ve konumunu algılayan büyük ve dokunmatik bir tft ekran üzerinden kolaylıkla kontrol ediliebiliyor.
Almanya’da üretilen Gaggenau CX 480, aktif ev mutfaklarında hareket alanının gelişimini sağladığı gibi yüksek teknolojiyi de mutfaklara sokuyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir