Halley Duvar Kağıtları

MATSAN MATBAACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak HALLEY markası ile kırk yılı aşkın bir süredir İnşaat ve Dekorasyon Malzemeleri üretmekteyiz. Kurulduğu günden bu yana Türkiye Sanayisinde ilklere imza atan kuruluşumuz, 1964 yılında HALLEYFLEX markası ile ilk PVC yer karosu (marley) imalatını gerçekleştirmiştir. Daha sonraki yıllarda ürün yelpazesini geliştirerek PVC Duvar Kaplamaları, Dekorasyon ürünleri üretimine devam etmiştir.
1978 yılında yine Türkiyede ilk olarak duvar kağıdı üretimine başlamıştır. Gelişen dekorasyon sektörünün talepleri doğrultusunda ürün yelpazesi zenginleştirilmiş,
1996 yılında Vinyl Duvar Kaplaması,
1999 yılında Bordür
2002 yılında Yapışkanlı Dekorasyon Folyosu üretimine başlamıştır.
Günümüzde Vinyl Duvar Kaplaması ve Yapışkanlı Dekorasyon Folyosu üretimini ülkemizde yalnızca MATSAN gerçekleştirmektedir.
MATSAN üretimine 1998 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde 16.000 m2 alan üzerinde en son teknoloji ile kurulan tesislerinde devam etmektedir.Üretim tesisleri yıllık 10 milyon rulo Duvar Kağıdı üretim kapasitesindedir.

HALLEY ÜRÜN YELPAZESİ
HALLEY Emboss Duvar Kağıtları,
HALLEY Vinyl Duvar Kaplamaları,
HALLEY Bordürleri,
HALLEY Yapışkanlı Dekorasyon Folyoları
Lisanslı Bordürler – Duvar Kağıtları

MATSAN HALLEY aşağıdaki ürünlerin Bordür – Duvar Kağıdı Türkiye Üretim ve Satış Lisans Haklarına sahiptir.

MATTEL – Barbie
WALT DISNEY – Mickey Mouse – Winnie the Pooh – Princess
MARVEL – Spiderman

Ürün yelpazesini ve kolleksiyonlarını, değişen müşteri taleplerine göre günün trendlerine uygun olarak yenileyen ve geliştiren firmamız, İngiliz Graham Brown markasının Türkiye Temsilcisidir ve aşağıdaki ürünleri dekorasyon sektörünün kullanımına sunmuştur;
Graham Brown Vinyl Duvar Kaplamaları
Graham Brown Boyanabilir Vinyl Duvar Kaplamaları

HALLEY markalı ürünleri ile inşaat ve dekorasyon sektöründe kırk yılı aşkın süredir hizmet veren MATSAN mükemmel kalitesi, güncel desen ve renkleri, uygun fiyat politikaları, sonuna kadar müşteri memnuniyeti ilkesi ve müşteri odaklı çalışmayı politika edinmiş, ülke geneline yayılmış etkin bayii ağı ile sektöründe hakkettiği yeri almış bulunmaktadır.
HALLEY markalı duvar kaplama ürünleri ve bordürleri ülkemizin önde gelen yapı marketlerinde, zincir mağazalarda (BAUHAUS – PRAKTIKER – KOÇTAŞ) kullanıcının hizmetine sunulmaktadır. Türkiye pazarının yanısıra bugün Rusya, Bulgaristan, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan MATSAN’ın müşteri portföyü her geçen gün artmakta ve HALLEY markalı ürünlerin kullanımı dünyanın bir çok ülkesinde yaygınlaşmaktadır.

Ürün ve Hizmetleri: İnşaat ve Dekorasyon Malzemeleri, PVC Duvar Kaplamaları, Dekorasyon ürünleri, PVC yer karosu, Vinyl Duvar Kaplaması, Bordür, Yapışkanlı Dekorasyon Folyosu

Firmanın bulunduğu il: İstanbul

Ana faaliyet alanı: Dekorasyon

Adres: G. Ali Rıza Gürcan Cad. Metropol Center, No :31, Kat:7 – Daire: 27-28, 34173 Merter / İstanbul

Telefon: +90 212 481 74 10 pbx

Cep Telefonu:

Web Sayfası:

E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir