Hazır Mutfaklar


Ülkemizde modüler mobilyalar, market tipi mobilya sektörü ile birlikte hazır mutfak sektörü de büyük gelişme gösterdi. İthal mutfak firmaları ve yerli hazır mutfak şirketleri hazır mutfak sektöründe çok çeşitli ürünler sunuyorlar. Hazır mutfaklar kullanıcı beğenisiyle seçilen çok çeşitli renk ve özellikleri, hızlı teslimat ve kalite garantisi gibi avantajlarla ön plana çıkıyor.

Hazır mutfak firmaları müşterilerine istekleri doğrultusunda ürünleri 3d yazılımlarla hazırlayıp proje ve görsel sunumlarla teslimat öncesi beğeni sağlayabiliyorlar. Yeni modern ve klasik tarzda hazır mutfakların vazgeçilmezi davlumbazlar ve ankastre ürünler de sektörde rabet görüyor.

Modüler mutfakların sipariş mutfaklardan en büyük farkları ise bu tür mutfakların önceden üretilerek stoklanması ve istenilen özelliklere göre modüllerin birleştirilmesi. Hazır mutfaklar her ne kadar önceden üretilmiş modüllerden de oluşsa binlerce kombinasyon ve renk seçeneği sunabiliyor. Yeni nesil ankastre hazır mutfaklarda ise bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, aspiratör gibi mutfak aletleri, mutfak mobilyası ile birlikte entegre olarak geliyor. Ankastre üreten firmalar genellikle hazır mutfak firmaları için özel ürünler de üretiyor.

Ev kadınlarının hazır mutfakları tercih etmesinin en büyük nedenlerinden biri de kurulum öncesi evlerine kurulacak mutfağı görüp dokunabilmeleri. Bu tür mutfak ürünleri belli standartların üzerinde üretiliyor ve binlerce kez test edilmiş oluyor. Üstelik hazır mutfak alırken belli modellere bağımlı değilsiniz çünkü hazır modüllerle binlerce farklı model ve renk sunulabiliyor.

Hazır mutfak pazarı her geçen gün büyüyor, bunun en büyük sebeplerinden biri de artık tüketicilerin garantili ürünlere yönelmesi.

Mopa Hazır Mutfak

Mopa Hazır Mutfak


Mopa Hazır Mutfak

Mopa Hazır Mutfak


LineaDecor Hazır Mutfak

LineaDecor Hazır Mutfak

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir