Hitit Yalıtım ve Yapı Malzemeleri

Hitit Yalıtım ve Yapı Malzemeleri San. ve Tic.Ltd.Şti ; yalıtım malzemeleri sektöründe artan talebe karşı alternatif kuruluş olarak EPS ( Expanded polystyren ) (Genleştirilmiş Polistren ) Yalıtım malzemeleri üretimine toplam 17.000 m2.lik açık ve 2.700 m2.lik kapalı alan üzerinde 2007 yılında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde başlamıştır.

Hitit Yalıtım; Binalarda ısınma amaçlı kullanılan enerjinin verimli ve etkin kullanılması, enerji tüketiminin azaltılarak çevre kirliliğinin azaltılmasına da katkıda bulunulması ve ısıl konforun sağlanmasıyla sağlıklı yaşam koşullarının sağlanmasını kendisine amaç edinmiştir.

Ürün yelpazemizde bulunan hafif yapı elemanı ‘ EPS Asmolen ‘ lerle ; binalardaki döşeme yükünün azalması sonucunda, depreme karşı mukavemetinin artırılması ile güvenli yapıların oluşmasında katkıda bulunan Hitit Yalıtım, toplumsal sorumluluğnu yerine getirerek sağlıklı yaşam koşulları oluşturma misyonunu desteklemektedir.

Binalarda yalıtım ve mantolama sisteminin önem kazandığı son yıllarda, yalıtım malzemelerine olan talebin karşılanması ve ülke ekonomisine katkıda bulunulmasıda şirketimizin amaçları arasındadır.

En yeni ve ileri üretim teknolojileri kullanılarak üretilen ürünlerimiz ; kalite yönetim sistemleri kapsamında bulunan etkin üretim ve labaratuvar kontrolleri sonucunda kullanıma sunulmaktadır.

Isı yalıtımında mükemmel sonuşlar sağlayan EPS’ nin üstün avantajlarının sunulduğu board, asmolen, levha ve panel’ den oluşan ürün yelpazemizi, sürekli yenilenen üretim teknolojilerinin takibi ile artırarak, farklı v eyeni ürünlerin sizlere sunulması HİTİT YALITIM olarak her zaman hedeflerimiz arasında yer alacaktır.

Ürün ve Hizmetleri: TAVAN DEKOR KAPLAMA, YENİ CEPHE KAPLAMALARI, ISI YALITIMI, ASMOLEN, SÖVELER, DENİZLİKLER, KAT SİLMELERİ, AMBALAJ

Firmanın bulunduğu il: Çorum

Ana faaliyet alanı: Isı Yalıtımı ve İzolasyon

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No: 6 / Çorum

Telefon: +90 364 254 95 50 Fax: +90 364 254 95 57

Cep Telefonu:

Web Sayfası:

E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir