IKEA aydınlatma ürünleri


IKEA Yer Lambaları, Masa Lambaları, Duvar Aplikleri, Tavan Lambaları, Abajur Başlıkları ve Entegre Aydınlatma ürün kolleksiyonlarına yeni ürünler katıyor. Entegre aydınlatma ürünlerinde çeşitli mobilyalarda kullanabileceğiniz ve kolayca monte edebileceğiniz ürünler revaçta.

Pirinç, kağıt ve çelik gövde. El yapımı benzersiz başlıklar. Bulunduğu alana genel aydınlatma sağlıyor. IKEA koleksiyonunda VÄTE Yer Lambaları ön plana çıkıyor. IKEA aydınlatma konusunda da son derece geniş bir yelpazaye sahip. Ikea lambaları da Ikea mobilyaları gibi sade, yalın, basit görünümlü ve oldukça şık modeller.

Kumaş abajurlar; ışığı dekoratif bir şekilde yaymaları farklı renkler ve desenlerle; koordine etmenize imkan vermeleri ile popüler. IKEA’da abajur başlıklar 20 TL den başlayan fiyatlarla sunulmuş. Difüzyon aydınlatma yani genel aydınlatma sağlayan yer lambaları, Kumaş abajurlu ayaklı lambalar gibi yer aydınlatma ürünleri ise 30 TL ile 200 TL arasında satılıyor.

IKEA Aydınlatma Ürünleri


Ikea’nın kumaş abajurlarında Clive Tompsett tasarımcılık yapmış, ürünlerde çelik ve galvanizli çerçeveler , %100 pamuk, Darbeye dayanıklı polisteren plastik kullanılmış.

IKEA Aydınlatma Ürünleri

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir