IKEA’dan 2011 Fırsatları


Vizyonu: “Çoğunluk için daha iyi bir günlük yaşam yaratmak.” olan IKEA hem her aya özel indirimli ürün fırsatı ile hem de her hafta Salı günleri “Oturma Odası”, Çarşamba günleri “Yatak Odası”, Perşembe günleri ise “Mutfak” bölümünden seçilen belli ürünlerde yaptığı indirim fırsatları ile tüketicilerine 365 gün bitmeyen fırsatlar sunuyor.

Dünya genelinde franchise sistemi ile mağazalar açan IKEA, Türkiye’de Maya Holding A.Ş.’nin, kuruluşu olan MAPA Mobilya ve Aksesuar A.Ş. ile iş birlikteliğini sürdürüyor. MAPA İstanbul’da 2, İzmir’de ve Bursa’da olmak üzere Türkiye’de toplam 4 IKEA mağazasına sahip.

IKEA İş Fikrini şöyle tanımlıyor: “Güzel tasarımlı, kullanışlı ve kaliteli binlerce mobilya ve ev aksesuarını öylesine düşük fiyatlara sunalım ki, olabildiğince çok kişi alabilsin.”

IKEA mağazalarında çalışmayı düşünenlere ise güzel bir haberimiz var;
MAYA Holding ve İKEA Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özsüer, 23 Haziran’da içerisinde İKEA’nın da yer aldığı Anatolium Ankara Alışveriş Parkı’nın Mamak’da hizmete açılacağını belirterek, ”2011 yılında da Anatolium Ankara Alışveriş Parkı projesiyle, 170 bin metrekare kapalı alan ve 70 bin metrekare kiralanabilir alanda, 3 bin kişiye yeni istihdam yaratılması hedefleniyor” dedi.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir