IKEA’dan yaz ürünleri


Güzel tasarımlı ve fonksiyonel ürünleri düşük fiyatlara tüketiciye sunan IKEA yazlık ürünlerini mağazalarında sergilemeye başladı. Baharın ve yazın tadını açık alanlarda geçirmek isteyenlere her bütçeye ve her zevke uygun olarak sunulan yeni 2011 yazlık ürünler bahçe ve balkonlarınıza renk katacak. IKEA 2011 yazlık ürün gamı, bahçe gereçlerinden, aydınlatmaya, farklı renk ve büyüklükteki şemsiyelerden, masalara, dekorasyondan, mutfak gereçlerine oturma gruplarından tekstillere 8 farklı kategoride toplam 344 üründen oluşuyor, 344 ürünün 244’ü ise yeni ürünler.

IKEA 2011 Bahçe Mobilyaları

IKEA 2011 Bahçe Mobilyaları


IKEA’nın dış mekan mobilyalarında akasya, robinia ve çam gibi dayanıklı ağaçlar kullanılıyor. IKEA’nın 2011 Yazlık ürün gamında Değişik boyut ve şekillerde masalar, sezlong ve salıncaklar, enerji tasarruflu bahçe aydınlatmaları ve beyaz, mavi, pembe ve sarının hakim olduğu canlı tekstil ürünleri var.
İskandinav izler taşıyan ve tamamen ahşap ürünlerden oluşan bahçe oturma grubu APPLARÖ, çağdaş tasarımlı, bakımı kolay plastik karışımlı ve yastık kombinasyonlu AMMERÖ ve masif akasya ağacından yenilenebilir ahşap TULLERÖ ailesi IKEA koleksiyonundaki dikkat çekenler.

IKEA 2011 Bahçe Mobilyaları

IKEA 2011 Bahçe Mobilyaları


IKEA’nın yaz ürün gamında yer alan rengarenk havlular, minderler, minder kılıfları, perde ve masa örtüleri ise GRÖNSKA ve HALLÖ ailelerinden oluşuyor. Barbekü ve sofra takımları, rengarenk mumlar, farklı desenlerde masa örtüleri ve Amerikan servislerinden oluşan renkli aksesuar seçenekleri de farklı beğenilere sesleniyor.

IKEA 2011 Bahçe Mobilyaları

IKEA 2011 Bahçe Mobilyaları


Ürün malzemelerini seçerken çevreye duyarlı bir yaklaşım izleyen IKEA, aydınlatma ürünlerinde güneş enerjisinden yararlanıyor. Güneş enerjisi için üretilen LED aydınlatma ürünleri aynı zamanda yüzde 80’lik bir enerji tasarrufu sağlıyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir