KAM BETON A.Ş.

İleri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile prefabrik beton eleman üretimi yapan KAM, 1980 yılında üretimine başlamıştır. Vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sektörde ilerleyişini sürdürmektedir.

KAM; ürün yelpazesini her yıl zenginleştirerek; Kalite Araştırma Geliştirme laboratuarı denetim ve gözetimi altında kadrolu 400 çalışanı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ankara Saray da 70.000 m² arazi üzerine 6.000 m² kapalı alan ve Ankara Başkent OSB de 126.000 m² arazi üzerinde 16.500 m² kapalı alanda yıllık 100.000 m³ üretim kapasitesine sahip olmak üzere iki fabrikada entegre bir üretim gerçekleştirmekteyiz.

1996 yılından bu yana TSE Belgesi, ISO EN 9001:2008 Kalite Sistem Belgesi ve Türkiye Prefabrik Birliği Kalite Güvence Belgesine sahip olarak TKY (Toplam Kalite Yönetimi) yaklaşımı içerisinde üretimine devam eden KAM son olarak da eğitime verdiğimiz önem doğrultusunda Yalın İmalat konusunda tüm personeliyle eğitim almaktadır.

Kendi bünyemizdeki Proje ve AR-GE grubumuz ODTÜ danışmanlığında; sürekli olarak yeni ürün tasarımı ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik proje çalışmalarına devam etmektedir.
Bu AR-GE çalışmaları neticesinde kuruluşumuz C STRONG teknolojisi olarak adlandırdığı “Daha Uzun, Daha Geniş, Daha Güçlü” boşluklu çatı makası ve kolon üretmiş olup; bu ürünler buluş niteliği taşıdığından TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer görülmüştür.

Yine C STRONG teknolojisi ile Ankara da bir Alışveriş Merkezi İnşaatında Türkiye de bir ilk olan 29 m tek parça kolon üretilmiş olup, montajı tamamlanmıştır.

Kuruluşumuz, müşteri taleplerine göre ortaya çıkan farklı kesit ve büyüklükteki elemanların üretiminde kullanılacak çelik kalıpları kendi bünyesinde tasarlayıp üretmektedir.

Kuruluşumuzun araç parkında 70 ton(38,5 m bom yüksekliği) ve 100 ton (51 m bom yüksekliği) olmak üzere iki adet mobil vinç; 3 adet kamyon ve 11 adet Tır bulunmakta olup, üretim, montaj ve nakliye kendi ekiplerimizle taşeron kullanılmadan yapılmaktadır.

Ürün ve Hizmetleri: Kolon, döşeme kirişi, tali kiriş, sundurma kiriş, çatı masası, Kreyn Kirişi, Aşık Kirişi, TT Plak Döşeme, Boşluklu Döşeme, Yağmur Oluğu, Cephe Paneli, Kablo Kanalları, Kutu Menfezleri, Köprü Kirişi, Parke Taşları, Bordür Taşları, Çit Direkleri

Firmanın bulunduğu il: Ankara

Ana faaliyet alanı: İnşaat

Adres: İstanbul Yolu 28.km Sarayköy / Ankara

Telefon: (0312) 815 51 51 (pbx) Faks: (0312) 815 40 93

Cep Telefonu:

Web Sayfası: http://www.kam.com.tr

E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir