Mercan Teknik Elektrik

Mercan Teknik Elektrik 12 yılı aşkın süredir aydınlatma alanında faaliyet göstermektedir … Amacımız ışığın sırrını ortaya çıkarmak ve doğru seçimlerle yapılarda etkin ve etkileyici aydınlatma çözümleri sunmaktır.
Mercan Teknik Elektrik alanında gelişen yeni teknolojisiyle birlikte 2005 yılından itibaren LED aydınlatma alanında çalışmalarını yoğunlaştırmıştır …
LED ( Light Emiting Diode – Işık Yayan Diyot ) akkor ve florasan ışık kaynaklarına göre sayısız avantaja sahiptir. Hareketli herhangi bir parçası bulunmadığından daha uzun ömürlüdür ve yüksek oranlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır.Uzun ömrü sayesinde bakım masraflarını önemli miktarda azaltmakta ve civa-bazlı ampul ve tüpler gibi doğaya zararlı herhangi bir madde barındırmamaktadır.
Mercan Teknik Elektrik, iç ve dış aydınlatma konularında koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteyi prensip edinmiştir; tecrübeli, iyi eğitimli kadrosuyla iç ve dış mekan aydınlatmasında 100’den fazla referansa sahiptir…

Ürün ve Hizmetleri: Wall Washer, Efekt,Projektörler, Su Altı Havuz Armatürleri, Sokak Armatürleri, Zemine Gömme Armatürleri, Marin Armatürler, LEDler (Fiber, Şerit Led, Neon, Hortum)

Firmanın bulunduğu il: İzmir

Ana faaliyet alanı: Aydınlatma

Adres: Kazım Dirik Mh. 2961 Sk. 3. San. Sit. (Koçtaş Karşısı) Bornova / İzmir

Telefon: 0232 462 06 20 – 30

Cep Telefonu: 0532 317 18 13

Web Sayfası: http://www.mercanteknik.com

E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir