Mudo Concept’ten geleneksel 7 gün indirimi


Mudo City’lerde 15 Mayıs’ta başlayan “7 Gün” kampanyası ile vazo ve çerçeveler, yapma çiçekler, koltuklar, ofis malzemeleri, mutfak gereçleri, banyo ürünleri ve bahçe mobilyaları gibi ev aksesuarlarında müthiş fırsatlar sunuluyor. 15- 22 Mayıs tarihlerinde Mudo Collection, Mudo Accessoires, FTS 64, dünyaca ünlü ithal markalar ve Mudo Concept ürünlerine %20’den %50’ye varan indirim avantajıyla sahip olabilirsiniz.
Mudo’nun zengin aksesuar koleksiyonu için 7 gün kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat.

Mudo Concept


Havalar ısındı, gardırop detoksu yapmalı diyenler için Sezonun en moda ve en yeni ürünlerine cazip indirim avantajları ile sahip olacak, yazın ilk günleri ne giymeli derdinize son vereceksiniz. Ayrıca tatil hazırlıklarına şimdiden başlamak için de iyi bir zaman. Plaj çantaları, rengârenk şapkalar, bikiniler, parmak arası sandaletler, sezonun vazgeçilmezi maksi elbiseler, çiçek desenli bluzlar ve daha birçokları Mudo’nun 7 gün kampanyasında sizleri bekliyor.

7 gün kampanyası eviniz içinde cazip avantajlar sunuyor. Evinize yazın enerjisini taşıyacak vazo ve çerçeveler, canlısını aratmayacak yapma çiçekler, koltuklar, ofis malzemeleri, mutfak gereçleri, banyo ürünleri ve bahçe mobilyaları ile yaz aylarında evini ve çevresini yenilemek isteyenler ve evlilik telaşında olanlar için de inanılmaz fırsatlar sunuyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir