Popüler emlak siteleri yenileniyor


Popüler ulusal gazetelere bağlı hurriyetemlak.com ve Milliyetemlak.com Türkiye’nin en çok tıklanan ve bilinen emlak siteleri. Alexa verilerine göre dünya sıralamasında ilk 10bin – 20bin site arasına giren siteler emlak sitelerine göre oldukça yüksek hitlere sahipler. Kullanıcıların satılık, kiralık ilanları ve toplu konut projeleri için ziyaret ettiği bu tarz siteleri emlakçılar da yoğun olarak kullanıyor.

İlan gösterimleri; detay, fotoğraf, harita ve video sekmeleri ile ayrılan Hurriyetemlak.com arama motorunu daha da güçlendirmiş. Hürriyet Emlak bu sene kuruluşunun da 5. yılını kutluyor. Hürriyet Emlak Koordinatörü Burçak Şimşek yenilenme sonrası şu açıklamayı yapmış.

Hürriyet Emlak

Hürriyet Emlak


“Ziyaretçilerimizin % 85’i A, B ve C SES grubunda. Site ziyaretçilerinin % 57’si kadın, ziyaretçilerimizin % 44’ü ise İstanbul’dan. Site ziyaretçilerimiz, bol seçenek arasından tek tıkla arama yapmak istiyor, bu sebeple de Hurriyetemlak.com’u tercih ediyorlar. Kullanıcılarımızdan aldığımız geri dönüşler doğrultusunda yaptığımız yeniliklerle her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve onların beklentilerine cevap veriyoruz. İstedikleri bilgilere daha hızlı ve kolay erişebilmeleri için teknolojimizi sürekli yeniliyoruz. Önümüzdeki dönemde de hayata geçireceğimiz yeni uygulamalarımızla emlak sektörünün rehberi olmaya devam edeceğiz.” diyor.

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak


Milliyet Emlak Doğan Gazetecilik Dijital Medya’nın seri ilan siteleri için standart olarak kullandığı portal sistemini kullanmaya başladı. Sitede bilgi içeren Krediler, Firmalar ve Haberler bölümleri ön plana çıkartılmış. Sitenin Manşet sekmelerinde İlan Arama, Fırsat İlanları, Krediye Göre Arama ve Gündem gibi portalın temel hizmetleri sıralanıyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir