PVC zemin kaplamaları


Binalara estetik, bütünlük ve malzemenin fonksiyonelliğini bir arada sunabilen PVC Zemin Kaplamaları bir çok avantaj sunuyor. Zengin renk ve model kombinasyonları sunan PVC zeminler temizlik ve hijyenin önemli olduğu mekanlarda tercih ediliyor.

PVC Zemin Kaplamaları çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara karşı dayanıklı olmalarının yanı sıra son derece hijyenik ve üzerlerinde bakteri barındırmıyor. PVC kaplamaların bakımı çok kolay ve yoğun kullanıma karşı dayanıklı.

PVC zemin kaplaması

PVC zemin kaplaması


PVC yer kaplama malzemeleri, temizlik işlerini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda, büyük miktarda su tasarrufu sağlamakta ve kimyasal temizleyici kullanımını %80 azaltmaktadır.

PVC kaplamanın ana elemanı vinil tabakasıdır. PVC’ye (polivinil klorid) çeşitli bileşimler eklenerek, ürüne renk, esneklik ve parlaklık gibi özellikler katılmaktadır. Bir sıvı ile karıştırılan vinil rulo haline getirilerek zemine ince bir tabaka olarak yayılır. Daha sonra bu sıvı plastik, ısı ve havaya maruz bırakılır ve zemin sertleşir. PVC zeminler Çok geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı, dayanıklı ve hesaplıdır.

PVC Zemin Kaplamaları Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları, sağlık ocakları, dispanser, laboratuar, eczaneler, yurtlar , okullar, anaokullar, yatakhaneler ve kreşler, Ofisler ve hükümet binaları, Dükkan ve süpermarketler, Oteller ve Kapalı spor salonları gibi mekanlarda birinci tercih.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir