Roda Yapı

Yapı sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.
Roda Yapı , sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.
“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
Roda yapı , bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir marka olacaktır.
RODA YAPI YALITIM İNŞAAT LTD.ŞTİ.

Ürün ve Hizmetleri: Çelik çatı, Ahşap Çatı, Shingle Çatı Kaplama, Arduvaz Çatı Kaplama, Sandeviç Panel Kaplama, Boyalı ve Galvaniz Trapez sac Kaplama, Kiremit Çatı Kaplama, Braas Çatı Kaplama Siding, Mantolama, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Alçıpan Asma Tavan, Taşyünü Asma Tava

Firmanın bulunduğu il: Bursa

Ana faaliyet alanı: Çatı

Adres: Bağlarbaşı mh. Hürriyet Cd. No:281/1 Osmangazi / Bursa

Telefon: 0224 245 11 01

Cep Telefonu: 0533 479 00 55

Web Sayfası:

E-Posta Adresi: Yalnızca üyeler görebilir

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir