Tasarım ve sanat galerisi HAAZ


Republica reklam ajansının başkanı Murat Patavi’nin 2006 yılında hayata geçirdiği tasarım ve sanat galerisi HAAZ, farklı zevklere hitap eden, özel tasarımlar arayan ve yaşam alanlarını özelleştirmek ve farklılaştırmak isteyenler için konsept mağazalarında farklı dekorasyon ürünleri sunuyor. Dünyaca ünlü markaların mobilya, tasarım ve objeleriyle birlikte dünyanın dört bir yanından toplanmış ve bir eşi daha bulunmayan özel parçalar ve farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserleri yer alan HAAZ Design&Art Gallery’de Moroso, BD Barcelona, Tom Dixon, Andrew Martin, Droog Design, Jonathan Adler, Fornasetti, Gustav Louis, Bitossi, Ibride, Voluspa ve Artek gibi tanınmış mobilya ve aksesuar markalarının yanı sıra sıradışı sanatçıların da işlerine yer veriliyor.

HAAZ Design&Art Gallery

HAAZ Design&Art Gallery


Mayıs ayında temsilciliğini yaptığı markalara İsveçli ünlü aydınlatma grubu Zero’nun da ürünlerini katan Haaz Travelmodus.com’un kurucusu seyahat uzmanı Özlem Avcıoğlu ile yoluna devam ediyor. İtalyan ünlü dekorasyon markası Moroso’nun , Diesel için özel yarattığı “Succesfull living“ koleksiyonu “Moroso for Diesel” koleksiyonundaki tüm ürünleri Haaz’da.

HAAZ Design&Art Gallery

HAAZ Design&Art Gallery


Teşvikiye’de yer alan ve iç mimarisi Gökhan Avcıoğlu imzası taşıyan iki katlı yeni konsept mağazasında Haaz ürünlerini görebilirsiniz.

http://www.haaz.info/

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir