Yazlık konut ihtiyacı olanlar için Bodrum alternatifleri


Yaz tatilini kendi evinde geçirmek isteyenler için konut projeleri içerisinde yaz aylarının gelmesiyle yükselişe geçen Bodrum yazlık konut projelerini araştırdık.
Hem tatilciler hem de yatırımcılar için özel bir yere sahip olan Bodrum’da birbirinden lüks konut projeleriyle kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. 12 ay boyunca Bodrum’a uçuş olması, tatil tercihlerinde 1. sırada yeralması, doğası, denizi ve havası, Bodrum’da konut yatırımını alırken ve satarken mantıklı bir araç haline getiriyor.

Bodrum’daki yazlık konut projekeri ise şöyle:
Chalet Azur Bodrum

Jolly Tur yatırımı olan Chalet Azur Bodrum, Mimar Mehmet Alper imzasını taşıyor. Residence olarak tasarlanan projede daire fiyatları 325 bin Euro’dan başlarken, 1 milyon 500 bin Euro’ya kadar uzanıyor.

Seba Green ve Sera Farilya

Seba İnşaat projeleri olan Seba Green ve Sera Farilya, denize sıfır özel plajlı araziler üzerine kurulmuş. Seba Green 44 villadan oluşurken, Seba Farilya 10 bloktan ve 32 daireden oluşuyor.

Bodrum Bodrum

Bilgili Holding projesi olan Bodrum Bodrum, 68 villa, 12 daire olmak üzere 80 bağımsız birimden oluşmakta. Denize 200 metre uzunluğunda cephesi bulunan projedeki konut fiyatları 310 bin-770 bin Euro aralığında değişiyor.

Gardens of Babylon

Çakırlar projesi olan Gardens of Babylon, recidens ve vip otel olarak tasarlanmış. Ev fiyatları 435 bin – 951 bin Euro olarak belirlenmiş.

Müşkülüm Çiftliği

Tekfen yatırımı Müşkülüm Çiftliği, 18 farklı projeyi bir potada eritiyor. 18 farklı daireden oluşan projede fiyatlar 325 bin −720 bin $ arasında değişmekte.

Horizon Point Bodrum

Point İnşaat‘ın yazlık bögeler üzerinde ailelerin yaz kış yaşayabilecekleri bir proje üretme fikri üzerine inşa edilen Horizon Point Bodrum, 7 bloktan ve 14 daireden oluşmakta. Dairelerin metrekare fiyatları ise 3 bin Euro’dan başlıyor.

Terrace Lido

İnanlar İnşaat projesi olan Terrace Lido‘nun mimari proje müellifi Süha Eyisoğlu ve Dara Kırmızıtoprak. 32 projeden oluşan yaşam alanının metrekare fiyatı 5 bin $’dan başlıyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir