Züccaciye, Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı Züchex


Züccaciye, Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı Züchex 60 bin metrekarelik alanda yaklaşık 500 firmanın katılımı ile dev bir organizasyonun, her yıl olduğu gibi 2011 yılında da sektöre yön verecek trendlerin yine tek adresi olacak.

Life Medya Fuarcılık, Egytec Conferances and Event Management, İMMİB işbirliği, Milli Katılım ve ayrıca Zücaciyeciler Derneği (Zücder) desteği ile 4-7 Mayıs 2011 tarihleri arasında Kahire’de 5 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek olan Züchex Mısır Züccaciye & Ev Eşyaları, Küçük Elektrikli Ev Aletleri ve Ev Tekstili Fuarı için de hazırlıklar ve çalışmalar başladı. Arap birliğinin lideri konumunda olan ve Afrika ülkelerine giriş kapısı olarak görülen ve 81 milyon nüfusa sahip Mısır’da düzenlenecek olan Züchex Mısır Fuarı, Türk züccaciye ve ev eşyaları sektörünün Pazar payının genişlemesinde önemli bir etken olacak.

Life Medya Fuarcılık, Züchex fuarıyla, sektörün önde gelen firmalarını buluştururken, yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiye de ev sahipliği yaparak verimli iş görüşmelerinin odak noktası olmayı bu yıl da sürdürecek. Fuarda, züccaciye ve mutfak eşyaları sektörünün ihracatçı, ithalatçı, toptancı ve distribütör firmaları; yurtiçinden ve yurtdışından alım heyetleri, zincir mağazalar, toptancılar, perakendeciler ve diğer müşteri gruplarıyla bir araya gelecek. Euroasia’nın merkezinde parlayan yıldız ZÜCHEX Dünyanın dördüncü, Avrupa’nın üçüncü büyük fuarı Züchex, uluslararası iş piyasasında ve dünya sahnesinde devamlı yükselen önemli bir ticaret merkezi konumunda.

Dünyaca ünlü bir çok markaya ve sektörün yeni oyuncularına kendilerini ifade edebilecekleri, ticaretlerine yön verecekleri benzersiz bir ortam sunmaya devam eden fuar, ayrıca Avrupa ve Ortadoğu pazarları arasındaki kilit noktada, anahtar görevini de üstleniyor. Sektörün nabzını ölçmek, en yeni ürün ve tasarımları yakından incelemek, yerli ve yabancı firmalarla birebir görüşmeler yapmak ve sektördeki son gelişmeleri yakın markaja almak isteyen ve 2011’e kazançlı girmek isteyen herkes bu fuarda buluşuyor…

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir